Plastik Şişe ile Boncuklu Bilezik Yapmak

Plastik Şişe ile Boncuklu Bilezik Yapmak

Plastik Şişe ile Boncuklu Bilezik Yapmak
Plastik Şişe ile Boncuklu Bilezik Yapmak

Plastik şişeden ile dantel de içeren örgülü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel kendiniz yapabileceğiniz bir çalışmayı sizler de evinizde rahatça yapabilirsiniz. Sizde kısa zamanda aşırı güzel takı çalışmaları yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Plastikten bileklik yapmak yada bilezik yapmak için daha evvela de aynı birçok defa çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Pet şişeden bileklik yapmak için dip yönünü kesip süsleyebilirsiniz. Bu yazımda ise plastik kesilmiş ve içine örgü yahut dantel yapılarak desen işlenmiş. Bu sayede ortaya çok fazla güzel ve değişik bir takı çıkmış. Bu tür takı çalışmaları gelinlik yada nişan elbisesi bunun gibi aksesuara gereksinim duyan kıyafetler arasında yapmayı düşünebilirsiniz.

Farklı bir çalışma olduğu için paylaşmak istedim. Sizde kısa zamanda aynısını yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları fazlaca yapıp satabilir ve nakit da kazanabilirsiniz.
Plastik şişeyle dantel örgü bileklik yapmak için şimdi sizleri bu güzel çalışma ile bırakacağım. Kısa sürede yapabileceğinizi düşünmekteyim. Hayırlı günler…

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir